Każdy z panów chce być zawsze w gotowości i stanąć na wysokości zadania w sytuacjach intymnych. Jednak stres i przemęczenia mogą negatywnie wpłynąć na łóżkową formę. Na szczęście istnieje możliwość wsparcia własnego organizmu. Lek na potencję może przyjąć ziołową lub syntetyczną formę, która ma na celu przywrócić zadowolenie z aktywności seksualnej. Dostępny na rynku lek na potencję bez recepty posiada zazwyczaj skoncentrowane wyciągi z roślin. Pozostałe zawierają jedną z substancji aktywnych – sildenafil lub prasteron. Które preparaty są najbardziej pomocne? 

Lek na potencję bez recepty – jak działa?

Istnieje sporo różnych rodzajów leków, które stosuje się w przypadku zaburzeń erekcji. Każdy z nich działa inaczej. Nie zmienia się jedno – poprawiają jakość i wspomagają aktywność seksualną, dzięki stymulowaniu przepływu krwi do penisa. Warto wspomnieć, że tak jak w przypadku leków na receptę, lek na potencję posiada substancje aktywne, które wpływają na nasz organizm i warto skonsultować z lekarzem jego stosowanie. Dotyczy to przede wszystkim osób z chorobami serca. Preparaty, oprócz niwelowania stresu oraz zwiększania przepływu krwi, blokują także aktywność niektórych enzymów w ciele, które są przyczyną zaburzeń erekcji. Jaki lek na potencję bez recepty będzie najlepszy? Sprawdźmy ich rodzaje.

Ziołowy lek na potencję bez recepty (ranking)

Część dostępnych preparatów jest stworzona z substancji o naturalnym pochodzeniu. Dla osób dbających o zdrowie i dietę nie będzie zaskoczenia, że wykorzystywane są żeń-szeń, maca, a także cytryniec chiński oraz buzdyganek naziemny. Ich działanie to przede wszystkim stymulowanie organizmu. Lek na potencję z ziołami będzie zwiększać libido i zwiększy wrażliwość na bodźce i strefy erogennej oraz doda sił. Skuteczność preparatów zależy od osoby przyjmującej i sprawdza się głównie przy długotrwałym stosowaniu tych substancji. Ziołowy lek na potencję bez recepty nie będzie działał więc doraźnie, lecz oczekiwanych rezultatów należy się spodziewać po przeprowadzeniu około sześcio- do ośmio-tygodniowej kuracji. Do polecanych produktów z tego przedziału można zaliczyć: Permen King, Erekton Fast oraz Faluman Forte.

Lek na potencję bez recepty (ranking) – sildenafil i prasteron

Lek na potencję o doraźnym działaniu to zazwyczaj tabletki zawierające sildenafil lub prasteron. Lek na potencję bez recepty z sildenafilem działają analogicznie do Viagry. Preparat taki rozkurcza naczynia krwionośne w penisie, dzięki czemu więcej krwi do niego napływa w czasie podniecenia. Zaczynają działać, jeśli wcześniej wystąpiło podniecenie. Tabletka działa zazwyczaj po pół godziny, a jej efekt jest widoczny do czterech godzin.  Do polecanych produktów możemy zaliczyć m.in. Maxigra Go oraz Mensil.

Drugi rodzaj substancji aktywnej to prasteron. Sprawdza się u Panów po 40 roku życia, u których występuje niedobór naturalnego hormonu steroidowego – prasteronu. Z budowy jest podobny do testosteronu i łatwo się w niego przekształca. Zazwyczaj używany w długotrwałej kuracji. Na rynku znajduje się w preparacie Stymen. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *